Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Kacice - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

59,50 zł/m²312 m² 18 564 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków(Kacice + 22 km)

54,90 zł/m²216 m² 11 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: adres: ul. Basztowa 3, kraków Stare Miasto Powierzchnia: 216,00 m (powierzchnia netto) 223,56 m (powierzchnia najmu brutto, współczynnik powierzchni wspólnej: 3,5%) 2 piętro (z 5).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków(Kacice + 22 km)

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem wielopokojowy lokal usługowy z możliwością własnej aranżacji o powierzchni 108,93 m2 zlokalizowany w Krakowie, dzielnicy Grzegórzki na ul. Dąbskiej lokalizacja Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Płaszów,Kraków(Kacice + 22 km)

72 zł/m²120,07 m² 8 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 120,07 m2, układ lokalu typu open space wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Pawia

Stare Miasto,Kraków(Kacice + 22 km)

137,14 zł/m²35 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony w prestiżowym biurowcu tuż obok Galerii Krakowskiej, dworca Głównego oraz znanych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²700 m² 44 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal i kilku barów oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Nowa Huta,Kraków(Kacice + 22 km)

55 zł/m²10,15 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia pokoje biurowe w budynku biurowym położonym dz. Nowa Huta- bieńczyce. Lokal o powierzchni około 10m2 mieści się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²117 m² 3 510 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępne powierzchnie magazynowe na parterze: 50m, 117, m 275 m i inne - wysokość 7 metrów - temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²65 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 65 m2 w Pałacyku pod Orłem Przy ul. Krupniczej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje lokal biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy, biurowy - Kraków Południe, blisko obwodnicy lokal: - 53 m2 ( 3 pomieszczenia) - dowolna aranżacja - klimatyzowany budynek posiada: - systemy klimatyzacji i ogrzewania, -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz Kacice

Kacice,małopolskie

2,63 zł/m²6 463 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia hala/magazyn położona miejscowości Kacice, gm.Słomniki., w odległości 20 km od Krakowa. Hala położona jest w bardzo spokojnej i malowniczej okolicy. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij